Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Záhradné sedenie pre 8 ľudí IHNEĎ K ODBERU

Záhradný nábytok 214 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 130 €
Sledovať
Dátum: 24. 7. 2017, Typ: Predaj, Stav: Nové, Druh: Súpravy, Lokalita: Čaňa
Záhradné sedenie pre 8 ľudí. Rozmer stola je 200cm x 75cm. Rozmer celého sedenia je 200cm x 160cm x 80cm. Sedenie je nové, nebolo nikdy používané. Je vyrobené zo smrekového dreva, hrúbka všetkých častí je najmenej 45mm. Sedenie dodávame štandardne v rozmontovanom stave, je to kvôli doprave lepšie. Sú tam však predvŕtané otvory, takže montáž je jednoduchá.

Cena za sedenie s dĺžkou 200cm pre 8 ľudí je 130€.

Sedenia dodávame momentálne bez povrchovej úpravy. Kvôli vysokému počtu objednávok nie je časovo možné stihnúť aj kvalitné natieranie.

Je tiež možnosť dodať sedenie v inej dĺžke (pre viac alebo menej ľudí). Klasické sedenie s dvoma podperami je možné vyhotoviť v dĺžkach od 120cm do 230cm. Ďalej je možné vyhotoviť aj dlhšie sedenie s troma podperami a dĺžkou do 400cm ako môžete vidieť na jednej z fotiek.

Po minuloročných skúsenostiach odporúčame zarezervovať sedenie skôr. Stávalo sa že s príchodom lepšieho počasia už napríklad v marci, nastal prudký nárast objednávok súvisiacich s otváraním podnikov, letných záhrad atď.

Na sedenia je možné vystaviť daňový doklad, viete si dať sedenia do nákladov. Sme platcami DPH, takže pre všetkých, ktorý sú platcami DPH je možné odrátanie dane.

Pokiaľ chcete mať na 100% istú rezerváciu, viete tiež zaplatiť zálohu, na ktorú samozrejme dostanete doklad.

Dopravu riešime individuálne. Dopraviť rýchlo jedno sedenie na opačnú stranu Slovenska vie byť celkom nákladné. Pokiaľ to nesúri, riešime to hromadným rozvozom raz za určité obdobie a tým znížime náklady na prepravu. Hmotnosť sedenia je okolo 80kg a vzhľadom na rozmery balenia nie je doprava najlacnejšia. V prípade odberu viacero sedení, je to jednoduchšie, tam vieme zabezpečiť aj expresnú dopravu, napríklad aj na palete a jednotková cena za kus bude omnoho lepšia. Je to veľmi individuálne. To sa dohodneme.
Predajca:
Erik
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Čaňa
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://nabytok.bazar.sk/22765347-zahradne-sedenie-pre-8-ludi-ihned-k-odberu/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné