Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Medvedi z ruží 35 cm / Macko z ruží 35 cm.

28 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 14. 10. 2020 (č. 33367031)

Dostupné vo 2 farbách:

- Tyrkysový s červeným srdcom: uart.sk/product/medved-z-ruzi-tyrkysovy-s-cervenym-srdcom-40cm/
- Sivý s červeným srdcom: uart.sk/product/medved-z-ruzi-sivy-s-cervenym-srdcom-35cm/


Medvedík z ruží je jedinečný darček, ktorý je na úplne inej úrovni. Každý kus je výnimočný, jemný a ručne vyrobený. Potešte svoju drahú polovičku darčekom vyrobeným z ruží, ktoré nikdy nezvädnú! Podarujte jej krásneho medvedíka vyrobeného z mäkkých syntetických ruží v romantickej farbe. O medvedíka nie je potreba sa starať a bude robiť radosť svojmu majiteľovi. Je to ideálny a originálny darček pre každú príležitosť. Dokonale sa hodí na Valentína, Medzinárodný deň žien, narodeniny, svadby a na ďalšie výnimočné chvíle.

Typ: Medvedík z ruží
Materiál: Foamiran, to je penová guma. Materiál je bezpečný a nespôsobuje alergiu. Rúže z tohto materiálu sú veľmi príjemné na dotyk.
Výška: cca 35 cm

Vďaka vlastnostiam použitého materiálu sú medvedíky vhodné ako darček aj pre tie najmenšie z detí! Deti sa s nimi môžu hrať bez obáv, pretože všetky časti sú pripevnené a materiál z ktorého sú ruže vyrobené je absolútne bezpečný pre ich zdravie.

Medvedíky vyrobené z farebných ruží nie sú len skvelým nápadom na darček! Vďaka ich pútavému vzhľadu a modernému prevedeniu môžu byť použité aj ako dekorácia alebo interiérový doplnok.

Medvedík z ruží sa rozhodne stane objektom záujmu ako dekorácia domácnosti alebo ako estetický detail na svadbe, ktorý pomôže dotvoriť atmosféru emócií alebo hravosti. Medvedíky z ruží sa môžu zmeniť na oveľa viac ako len na očarujúci darček!

Dostupné vo 2 farbách:

- Tyrkysový s červeným srdcom: uart.sk/product/medved-z-ruzi-tyrkysovy-s-cervenym-srdcom-40cm/
- Sivý s červeným srdcom: uart.sk/product/medved-z-ruzi-sivy-s-cervenym-srdcom-35cm/


Medvedík z ruží je jedinečný darček, ktorý je na úplne inej úrovni. Každý kus je výnimočný, jemný a ručne vyrobený. Potešte svoju drahú polovičku darčekom vyrobeným z ruží, ktoré nikdy nezvädnú! Podarujte jej krásneho medvedíka vyrobeného z mäkkých syntetick...

Predajca Roman Nehodnotený Člen
R
28 €
Košice
Zobraziť kontakty